Vanmorgen rond half 8 op, lekker rustig ontbeten. Zo alles inpakken en dan gaan we er nog een gezellige dag van maken.
Alle spullen in de auto en stipt 10 uur de sleutel ingeleverd.
Op de fiets naar de bossen bij Putten en daar een mooie rondwandeling van ruim 6 km gemaakt. Mooie wijdse vergezichten en veel omgevallen bomen in de bossen. Leuke uitdaging voor Fem haha. Fem moest t grootste gedeelte aan de lijn, erg jammer. Toen ze even los was waren we haar even "kwijt" en ja hoor madame had weer een modderpoel gevonden 😏
Daarna weer op de fiets naar Garderen, koffie en een lekker broodje op t terras, zonnetje erbij, heerlijk. Leuk gesprek met andere hondenbezitters. Hadden een klein hondje van 14 jaar, bang voor grote zwarte honden .... maar niet voor Fem hihi.
Afijn Mars terug naar de auto en alvast de fietskar uit elkaar en fiets erop. Ik "even" naar t leuke juweliers/kralenwinkeltje en een mooi kettinkje gekocht en oorbellen uitgezocht die nog aangepast moeten worden, sturen ze op. Leuk!!
En nu zijn we weer thuis ....
Geschreven door Karins.avonturen