Dreznica - Koseska kloof en watervallen

Slovenië, Tolmin

Vandaag rond 10 uur vertrokken. Schrok mij een hoedje .... op t weggetje naar t stadje lag er een zeker 2 meter lange adder te zonnen en schoot natuurlijk de bosjes is .... ieks!!
Gelukkig geen koorts meer en mijn voet pijnlijk maar tochtje van 3,5 km moet te doen zijn lijkt mij.
Vanmorgen is mijn sdkaart van mijn mobiel gecrasht dus al mijn foto's tot nu toe zijn foetsie .... wie weet lukt thuis nog om ze van de kaart af te krijgen.
Gelukkig heb ik er ook nog genoeg op mijn camera staan.

Maar vandaag de Koseska kloof bij Korita gelopen. Het was eerst behoorlijk dalen eerst en daarna heel veel stijgen ..... maar erg mooie tocht door een kloof. Gister hadden we geen zwemkleding bij ons dus nu de mannen in zwembroek op pad ... charming met bergschoenen eronder haha .... maar weinig water tegengekomen haha, dus bij een ander punt in de buurt naar een waterval gegaan ... wel eerst weer een stukje lopen .... maar een privewaterval gevonden.... nou ja wat ervan over was en daar gezwommen en liggen lezen in de zon. Erg mooi!!

Vanavond heerlijk buiten de gasbbq uitgeprobeerd .... heerlijke hamburger en een opgerolde worst. En nu op t balkon met een prachtig uitzicht op de bergen.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Fijn dat je geen koorts meer had en jammer van je sd-kaart, maar toch nog heel veel mooie foto's. Mooie tocht.

Ineke 2018-08-06 12:33:41
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.