Na een onrustige nacht met Fem, rustig opgestart. Mars tot 9.30 uur uit laten slapen. Ik rond 8.30 lekker met Fem een rondje op t park gewandeld, heerlijk rustig en veel vogeltjes.
Mars route uitgestippeld op de fiets en ik ff boodschapjes gehaald voor de komende daagjes.
Nu lekker met kopje thee in de zon. Lekker chill.
Geen spannende verhalen hihi.
Tegen 12 uur met de fietskar op pad. Route van zo'n 22 km .... madame vond het niet zo leuk meer, wat gepiep, geblaf en gespring. Maar we hebben met pauzes doorgezet.
Gaat uiteindelijk wel.
Tussendoor wandeling bij Landgoed Staverden, Fem ff lekker laten rennen en natuurlijk plons t water in. Een heerlijke lunch op terras. Vorig jaar was broodje pulled pork uitverkocht. Nu in de herhaling. Was heerlijk, klein stukje genomen. En voor mij een vegetarisch broodje, ook lekker. Fem heerlijk ontspannen op t terras.
Bij terugkomst, mijn schoonheidsslaapje gedaan .... werd pas half 7 wakker (ohhh).
Mars even alleen met Fem een avondwandeling gemaakt. Lekker salade gegeten en spelletjes gedaan. Kortom een heerlijke dag! En voor Fem een triatlon hihi.
Geschreven door Karins.avonturen