Vanmorgen wederom rustig aan gedaan, in de ochtend miezer, hopelijk zijn dit de buitjes voor vandaag.
Vanmorgen stond de bakker in Trittenheim op de planning want we waren toe aan taart/gebak hahaha.
Leuk dorpje, veel wijnhuizen, maar bijna alles is gesloten. De bakker gelukkig niet. Een lekker brood gehaald, stukje taart en 2 andere lekkere stukken zoetigheid. Alles was heerlijk!
Geen hartige broodjes, dus op hun aanraden naar de slagerij Kaspari voor een belegd broodje. Voor Mars een lekker broodje gehaktbal (frikadel noemen ze dat hier) en ik een broodje kaas. Ze hadden er ook warme maaltijden dus tagliatelle met een soort kipkerrie gekocht. Lekker voor vanavond.
Onderweg boodschappen gehaald, nog steeds wat regen. En daarna gestart met de rondwandeling.
Wederom erg mooi, prachtige uitzichten, donkere wolken maar ook stukjes blauwe lucht en zon. Onderweg weer wat caches gevonden.
En op een bankje een kopje thee gedronken ... en ja hoor ... toen begon t te regenen, dus de thee snel opgedronken en hup verder. Fem huppelt lekker in t rond, luistert goed als ze even aan de lijn moet. En we komen niemand tegen dus die kan lekker rondrennen en overal snuffelen.
Af en toe nog een paar druppels, maar verder mogen we niet klagen.
In de avond de tagliatelle met kipkerrie en brocolli gegeten, voor herhaling vatbaar.
Geschreven door Karins.avonturen