Den Helder wandeling

Nederland, Sint Maartensvlotbrug

Vanmorgen droog en zonnig en op.pad naar een wandeling in de buurt van Den Helder. In een duinpannetje uit de wind in de zon een bakkie thee gedronken. In de duinen een paar caches gevonden.
Ook liepen we langs de voetbalvelden waar we vroeger gekampeerd hebben voor t beachvolleyballen. Mooie herinneringen aan. Even door de vesting gelopen en toen flink stuk langs het strand, pitstop bij een trendy strandtent met dure koffie en cheesecake (niet voor herhaling vatbaar). Daarna weer terug naar de auto. Was een lange maar mooie wandeling.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.