Braderie, kibbeling en inpakken

Nederland, Breskens

Vanmorgen, na een (wederom) slechte nacht, rustig ontbeten en koffie in de tuin in de zon.
Even beach-picknicktafeltennis om wakker te worden, 45x dit keer.

Langzaam wat spullen aan t inpakken... einde middag weer richting huis, helaas.

Naar de braderie in Breskens geweest, achteraf geen goede keuze. Niets voor onze smaak en heel veel prikkels voor mij. Door t stadje naar de haven gewandeld en bij een grappig viskraampje tussen de kippen en kuikentjes samen kibbeling gegeten en Mars een broodje haring.
Daarna alles ingepakt bij t huisje. Sleutels weer naar t sleutelkastje gebracht. Nog een laatste boodschap en met een omweg vanwege files richting huis.

Het was een heerlijke week, wat frisjes af en toe maar veel kunnen doen. Mooie omgeving en zeker voor herhaling vatbaar.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Leuk om weer een leuk plekje in Nederland te hebben ontdekt voor een volgend weekje weg. En wat een superschattige foto van Fem  ;-)

Yvonne 2024-09-15 20:35:35

Jammer dat het alweer jullie laatste dag is , maar fijn dat jullie het naar je zin hebben gehad. Bedankt voor je verhalen en je leuke foto.Knuffel van ons

Ineke en Jan 2024-09-15 22:52:43
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.