Dag 4: Millingen aan de Rijn - Maasbree

Nederland, Maasbree

Regen betekende later vertrekken vandaag. Na het ontbijt kreeg ik nog gezellige verhalen te horen en zo was het snel 10.00 uur.

De weg was nog nat, maar het zonnetje liet zich weer zien.

De route ging een stukje door en op de grens met Duitsland. Vanaf het leuke stadje Gennep (met stadsmuur) bleef ik in Nederland en kwam langs de rivier de Maas. Bij het bordje ‘Recreatieplaats bij de Maas’ vond ik het een idee om mijn meegekregen lunchpakketje op te maken. Een leuk plekje met een aantal picknicktafels.

Daarna fietste ik nog een keer over de Maas met prachtige omgeving en kwam in Meerlo. Oud-collega Hans en zijn vrouw wonen hier. Hem gebeld, maar helaas door omstandigheden niet thuis. Erg jammer. Als schrale troost bij de bakker een cappuccino met Limburgse vlaai gekocht.

Het volgend overnachtingsadres kwam in zicht, een zorgboerderij twee kilometer na Maasbree. Daar waren ze nog met de dagopvang bewoners bezig en ik mocht dus met hen kennis maken en koffie drinken. Het was interessant om te zien hoe dit samen gaat.

Omdat de voorspelling regen was ben ik daarna op de fiets gesprongen voor het ophalen van een kant-en-klaar maaltijdsalade. Morgen in Maastricht ga ik mezelf wel weer verwennen met uit eten.

De regen kwam op de terugweg, maar in de avond verder was het droog. Betekende dat ik na het eten een kleine wandeling kon gaan maken.

Van de eigenaar kreeg ik een klein flesje witte wijn en deze ga ik nu inschenken. Kan ik vast zo goed op slapen.

Inmiddels tikt de regen nu volop op het (zolder)raam. Als ik morgen toch verregend bij het volgende adres aan kom, heb ik een extra dag om alles schoon en droog te krijgen. Maar wie weet valt het net als tot nu toe gewoon mee.

Tot morgen vanuit Maastricht!

Digna

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Toppertje

Janny en egbert 2022-09-08 21:20:24

Op naar Maastricht!!!! Ik hoop met een zonnetje!! Maastricht is altijd leuk!!

Juliette Spaan 2022-09-09 07:49:58
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.