Denemarken

Denemarken, Tonder

Het eerste deel van de nacht was wat onrustig, maar het tweede deel goed geslapen. De temperatuur was lekker, maar Mart wilde wel de bison deken er op, die had het koud.
Tegen half 8 staan we op, Evy piept, die zal wel moeten plassen. Ik kleed me even snel aan en ga met haar naar buiten. Het is al een komen en gaan van mensen en auto's want op een deel van het parkeerterrein is markt. Als we klaar zijn met ontbijten lopen wij ook even over de markt. Gezellig met veel groente en fruitkramen, kaas, vlees, poelier, vis en brood zijn ook van de partij. We kopen niets want we hebben nog erg veel bij ons. Even na half 10 gaan we op pad richting Wischhafen om de Elbe over te varen naar Glueckstad. De wegen zijn hier prima en het verschil in drukte vergeleken met Nederland is al heerlijk. We komen wel iets meer campers tegen dan gisteren. De reis verloopt prima, hoewel ik denk dat Evy het allemaal erg lang vindt duren. Ze slaapt niet onderweg, ligt wel rustig. We stoppen regelmatig en laten haar even uit. De wachtrij voor het veer bij de Elbe is 20 minuten, dus ook tijd genoeg om er even uit te gaan.
Tijdens de overtocht besluiten we om toch vandaag door te rijden naar Denemarken:-). Inmiddels valt er wel regen hier, gelukkig niet te veel. Ik vind een leuke en weer gratis camperplek bij Tonder, (Mogeltonderslot; sitecode 23856), hoe je die streepjes door de o moet krijgen weet ik niet.
Er zijn hier ook keurige toiletten. Na het eten maken we nog een korte wandeling (3,8km) door de slottuin en het dorpje. Erg leuk hier, en wat vooral opvalt: zo zalig rustig. De hele wandeling komen we 1 rijdende auto tegen. Je hoort veel vogels en bijna geen menselijke geluiden, wat zalig toch! Hier kan je echt onthaasten en terug komen bij de basis. Evy is als altijd blij en vrolijk als we met haar lopen en mensen reageren ook leuk op haar. Ook wij worden elke keer blij als we haar zien lopen en spelen. Heerlijk beestje. Weer terug in de camper nog even wat drinken en dit verslag maken. Morgen waarschijnlijk een mooie wandeling maken vanuit hier.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Fijn dat jullie in Denemarken zijn, er dat de reis voorspoedig verloopt, mooie foto’s Monique, maar dat ben ik ook van je gewend. Hopelijk hebben jullie een leukeren nacht gehad. Goede reis verder vandaag en tot het volgende verhaal. Lieve groet.

Elly 2023-06-17 05:43:35
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.