Een dagje niks

Duitsland, Hausbay

Lazy day:-)
Vandaag lekker uitslapen. Om half 6 worden we even wakker omdat er wat regen tegen het dat tikt. We vallen weer in slaap om om 10 over 9 wakker te worden. Op ons gemakje ontbijten, aankleden en klaarmaken voor vertrek. Het is een aangename 22 graden met wat bewolking en een paar druppels regen. Naar de volgende camping is het 36 minuten rijden. Ook een relaxte route. Als we aankomen moeten we wat papierwerk invullen- extra door corone- even later mogen we ergens een plekje uitzoeken. Op veld 3 of langs het meer. We kiezen, na een rondje rijden op de camping, voor veld 3. Daar hebben we een heel grasveld met aansluitingen voor 16 campers voor onszelf. Heerlijk! We blijven 3 nachten hier. We doen zelfs de zijwanden aan de luifel. Echt een zalig plekje zo. Beetje lezen. Ik besluit de was te doen. We maken een lijntje aan de luifel. Mart vult de watertank. In het midden van het veld is een kraan. Daar kunnen we onze groene flexibele slang aan koppelen, en die blijkt lang genoeg om bij de camper te komen. Het is heerlijk weer. Graadje of 24 met af en toe een wolkje voor de zon. Ik maak eten- een van de vacuum versies van de perzische rijstschotel die ik thuis al heb gemaakt. Lekker makkelijk. Wijntje erbij. koffie na. Dan nog even balletje overgooien- maar na een paar keer gaat mijn batje al stuk, dus dat is van korte duur. Mart wast af, ik schrijf het verslagje. Een heerlijk luie vakantiedag. Morgen gaan we wandelen, overmorgen fietsen naar de hangbrug, Geierlay. Dit is vakantie, dit is ontspannen:-).

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Wat heerlijk zo’n dagje dat geloof ik graag, jullie zijn super actief geweest, de dagen hiervoor, en het was heel warm hier te minste wel nu koelt het wat af, 1 bui geweest vanmiddag 5 mm erg blij mee👍 fijne avond nog en tot morgen maar weer👐

Elly 2020-06-27 20:50:07
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.