Week vol activiteiten

Verenigde Staten, El Paso

Hey mensen hier het lang beloofde blog. Na de laatste die ik heb geschreven is er veel gebeuren en ik had het dan ook heel erg druk, maar nu na een week kan ik eindelijk wat schrijven. laten we beginnen bij vrijdag 21 september.

Vandaag ga ik dan eindelijk naar dungeons and dragons meeting. Voor wie niet weet wat Dungeons and Dragons is, het is een rol spel waar je met een groep van zo'n 5 a 6 mensen een verhaal speelt met je zelf gecreëerde karakter. Dit verhaal word verteld door de zogeheten dungeons master. En wij reageren daar op. Vandaag spraken we af bij de Whole food market en ik was erg hyped voor vandaag want het is zo dat je nieuwe mensen leert kennen die de zelfde dingen leuk vinden als jij. En de meid klonk aardig en ook exited om me te ontmoeten. Eenmaal op de plek aangekomen was iedereen al aanwezig en bezig met hun karakter te maken of in ieder geval een poging tot. Ik ontmoeten iedereen en ging gelijk met Kate praten de meid die de club organiseert. Ik vertelde dat ik best wel wat ervaring heb met het spel en dat ik graag wou helpen met het opzetten omdat ze nog al met handen vol zat. Ik heb met veel plezier iedereen geholpen om hun karakter op te zetten het duurde wel zo'n 2 uur dus we hadden geen tijd om het verhaal te spelen dus dat stelde we 2 weken uit omdat de week daarna homecoming was. Ik heb aan Kate gevraagd of ik een lift terug kon krijgen en dat vond ze geen probleem. Eenmaal thuis werd ik van de ene auto naar de andere auto gegooid om naar de Franklin Homecoming game te gaan met Leo, Diego en Anna. Het was heel hectisch maar wel grappig zo van de een naar de andere auto te gaan. We hebben gezien hoe Franklin het andere tea in elkaar maakte met een tussenstand van 56-0 (je maakt 6 punten met een touchdown en 3 als je door de palen scoort). We hadden erg naar ons zin en veel mensen leren kennen. We hebben elkaar verschillende zinnen in andere talen aangeleerd en hebben verschillende verhalen verteld over van alles en nog wat maar het meest belangrijke was dat we veel hebben gelachen. Na de game zijn we naar whataburger gegaan omdat we nog geen avondeten hebben gehad. Ik vind whataburger lekkerder dan Mac Donalds. Oeps maar is gewoon zo. Na een leuke middag en avond eindelijk thuis en kan ik dan zeker waar naar bed.

Zaterdag. wat heb ik op me planning ? Ah ik zie. Mijn plan was om vandaag naar een magic store te fietsen dat zo'n 45 minuten hiervandaan fietsen is. Nou laten we dan maar gaan. Ik vertrok om 11 uur en raad is, ik kom daar om half 2 aan. Ik denk dat dat het iets langer dan 45 minuten fietsen was. Ik heb weliswaar twee en een half uur gefietst om daar te komen. Ik heb daar dan ook tot 5 uur gebleven. De reden dat ik zo lang over het fietsen deed was dat ik een lekke achter band had ergens iets over de helft en dat het continue berg op en neer ging. Ik was kapot toen ik daar eenmaal aankwam. ik kon eindelijk zitten en spelen. ik heb de wedstrijd gespeeld en kaarten van zo'n 25 euro gewonnen. Ik was daar erg blij mee. Nu komt het volgende hoe kom ik thuis met een lekke band ? ik heb maar wat rond gebeld en uiteindelijk naar 5 belletjes vond ik iemand die me kon ophalen met fiets en me thuisbrengen. Ik bedankte Karina nog erg voor de lift terug naar huis. Eenmaal thuis had ik iets anders op me planning staan. Ik ga naar Bonfire het is een groot vuur in de woestijn en er word drank en feest gevierd. Maar eerst even avond eten en omdat mijn gastgezin weer eens niet thuis was om mij avond eten te geven moest ik het zelf regelen en heb ik maar pizza besteld.

Na dat ik me pizza ophad werd ik opgehaald door Joshoa en zijn vrienden. We zaten wel met 9 mensen in de auto. Ik denk niet dat het legaal is maar het ging allemaal prima. Na een uurtje rijden kwamen we rond 9 uur daar aan. Allemaal uitstappen want het vuur is niet in de auto. Na wat rond hebben gelopen veel mensen hebben ontmoet en wat hier en daar bij gepraat wat heel gezellig was. Tot dat er dit werd geroepen geroepen : Cops ! Maar laten we even stil staan. Ik ga naar een feest in het midden van de woestijn en er word drank geschonken. Ik drink niet en ook nooit me plan. Mijn autochauffeur ook niet alleen een paar passergier's. Ik had op dat moment niks te vrezen. Ik ren mee met iedereen naar de auto en binnen een minuut waren we binnen. We wachten nog even en sluiten dan achteraan aan in de rij van auto's. Na daar te hebben gestaan voor zo'n 10 minuten kwamen we er achter dat mensen werden opgehouden omdat voor ons de Politie (later bleek gewoon border petrol) was. Dus we draaide om met een m=paar andere en ging de tegenovergestelde richting op dan de politie. Er was namelijk een andere uitgang. maar dan moesten we heel lang door het woestijn gebied gaan. Maar waarom niet we hadden niks te verliezen. Dus we hebben d=in de woestijn voor maar liefst 2 uur gereden. Soms uitgestapt voor een plaspauze of de auto uit het zand duwen. Na een spannende autorit zijn we eindelijk aangekomen bij het huis van Joshoa. Oh mij god wat was dit een spannende avond. Ik heb echt naar me zin gehad voor zo lang het duurde. Adrenaline schoot er wel in toen iedereen politie ging roepen. Maar dit doen ontwikkeld wel een band met de mensen waarmee je doet. Ik heb die avond met iedereen bij Josh geslapen. de tijd dat ik ging slapen was 3.30 want ik had nog een hele politieke conversatie met Josue. De volgende ochtend gingen we de trailer opruimen en ontbijt halen voordat ik thuis werd gebracht. Burritos zijn het beste als ontbijt. Maverick stelde voor om het als ontbijt te gaan eten en ik heb geen spijt. Eindelijk thuis heb ik geprobeerd om nog wat huiswerk te maken. Er kwam weinig van terecht maar ik had het huiswerk voor de volgende dag af, alleen had ik gehoopt ook wat huiswerk af te hebben voor de rest van de week.

De aankomende week was erg speciaal want het is homecoming en dat betekent feest. Er is ook een bal en een Homecoming game. Elke dag is er een bepaalde dresscode dus je ziet mensen in speciale kledij. Het is echt grappig om te zien. Ik heb het zelf ook geprobeerd de woensdag in een 80 jarige style naar school te komen. Is ongeveer gelukt alleen ik heb niet zoveel kleren om mee te kunnen doen met zo iets dus kon alleen die dag meedoen. Woensdag hadden we een halve dag. Deze dag was speciaal voor ouders die vragen wouden stellen aan leraren of zien hoe hun kind doet op school. mijn plan was niet om te gaan. In plaats daarvan werd ik opgebeld door Jenifer de moeder van Anna met de vraag of ik die dag wat te doen had. ik zei nee en dat ik wel graag mee wou doen met wat hun plan is. Ze haalde me op na school en reden samen naar het restaurant The Angry Owl. Een lekkere burger tent waar we een heerlijke burger als lunch kregen. Na gezellige gesprekken en een volle maag zijn we de auto ingestapt richting de bioscoop om de film The Nun te zien. En ik wil zo graag vaker naar de bioscoop gaan het is maar 8 dollar voor zoveel luxe en zeker als je geen eten daar koopt ben je voor maar zo'n 6 euro een bioscoop binnen het is geweldig en zelfs de stoelen zijn een luxe waar je normaal voor in Nederland extra moet betalen om luxe stoelen moet betalen heb je hier gewoon overal. Oh wat heb ik een leuke tijd beleeft met hun ik voel me zo veel meer op me plek bij Anne,Diego en Leo. Na de film die niet de beste was maar wel leuk was voor een horror film. Zijn we naar de Walmart gereden om wat spulletjes te halen voor het avond eten. ik ging namelijk mee eten. Ik heb daar ook een heel leuk shirt gekocht dat me echt staat. Na het verdwalen in de Walmart hebben we eindelijk de kassa gevonden en hebben we afgerekend, Walmart is echt groot zelf Carrefour is er niks bij. Maar wel gaaf om dat ook eens mee te maken dat je bedden en stoelen kan kopen in een grocery store. Ze nemen namelijk de naam supermarkt erg serieus. Eenmaal thuis heb ik wat huiswerk gemaakt en daarna hebben we dinner gehad waar we gevulde paprika hadden en dat is echt heel lekker. (Bedankt Jenifer voor het maken van dit lekkere verse gerecht.) Daarna ben ik naar huis gegaan.

Ik heb een hele leuk week gehad. deze week is nog niet eens afgelopen aankomende blog ga ik het hebben over donderdag,vrijdag en het weekend war allemaal dingen zijn gebeurt die het waard zijn om te vertellen. Ik spreek jullie in de volgende blog. (1586 woorden)

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.