Weer fietsen. We vertrokken om 8.00 uur. Toen was het best nog fris. Zou een korte etappe worden vandaag. Eerst moesten we nog een stuk omhoog fietsen. Gelukkig was het niet zo druk als zaterdag. De motorrijders waren weer aan het werk.
Was zeker geen steile klim, wel een lange, 10 km gestaag omhoog. Was een bosrijke omgeving, vaak lekker schaduw. Inmiddels was het een stuk warmer geworden.
Boven aan gekomen fietsten we door een echt Toscaans heuvellandschap met olijfbomen, cipressen en wijngaarden. En hadden we een prachtig uitzicht over Florence. Was nu een kwestie van omlaag laten rollen. We hadden niet de bedoeling om Florence te bezoeken, volgende keer weer.
Om 11.30 uur kwamen we aan bij de camping.
Plaats was er, prijs was € 57,- voor tentje en 2 personen. De receptioniste sprak Engels maar ik dacht eerst dat ik het niet goed verstaan had🤔. Toch wel dus.
2 keer slikken en toen toch akkoord gegaan en nu staan we dus onder de olijfbomen. De camping heeft een mooi zwembad en een supermarkt dus we hoeven nergens meer heen. Bijna een rustdag.
37 km gefietst.
Geschreven door Suzan.op.reis