Gisteravond kwam dan toch regen. Gelukkig hadden we gereserveerd bij het restaurant van de camping. Heerlijk gegeten en gedronken, lekkere riesling van de streek. Vanmorgen heel vroeg onweer en regen. We waren om 6.30 uur opgestaan om het slechte weer voor te zijn. Droog kunnen inpakken op de tent na. Even nog geschuild en toen vertrokken. Ontbeten ergens onderweg. Route was tot even na Bingen langs de Rijn. Heel mooi! Langs de Loreley en vele vakwerkhuizen en burchten.
Na Bingen door landelijk gebied. Gedeeltelijk de Selztalradweg gefietst. En geleidelijk ging het beetje omhoog. Een stukje gingen we 4 km p.uur omhoog , en 41 omlaag.
De lucht werd dreigend om ons heen. We dachten als we Nierstein maar halen, wachten we daar de bui af. We haalden het en het was nog steeds droog. Door naar Leeheim. Eindpunt van vandaag en daar regende het een beetje. We hebben geluk, boven en onder ons onweersbuien.
97 km gefietst vandaag 😀
Geschreven door Suzan.op.reis