Hanoi

Vietnam, Hanoi

Vandaag start de laatste etappe van onze reis.
Hanoi, op een uurtje vliegen.

Even chaotisch als Ho Chi Minh kan je wel stellen. Overal brommers en auto's en constant getoeter om je heen.
Hier zijn Tom en ik vijf jaar geleden ook geweest en het feit dat Vietnam verandert valt hier nog veel harder op dan elders.
Er zijn bijvoorbeeld overal winkels naar westers model. De auto doet nu massaal zijn intrede in het straatbeeld. Maar ook de mensen zijn veel westerser dan vijf jaar terug. Wat een verschil en hoe snel allemaal.

Wij verblijven in het oude kwartier. Elke straat vertegenwoordigd hier een beroep. En natuurlijk een drukte van jewelste.
Even de boel verkennen. Maar het is hier weer zo warm en vochtig dat we er al snel redelijk bezweet bijlopen.

's Avonds hebben we met Steven afgesproken. Een vriend van ons die hier een tijdje lesgeeft in Hanoi.
Samen iets gaan eten en dan iets gaan drinken totdat de bar sloot. 12h dus. Verplicht sluitingsuur in Hanoi .

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.