Dag 15

Spanje, Toledo

Vanochtend vroeg opgestaan. Na het ontbijt hebben we de auto ingepakt en zijn we naar het centrum van Ronda gereden. Ronda is in 2 delen gebouwd op een hele grote kloof, dat moet je echt gezien hebben! Via het horrorpadje naar beneden gereden (reden we ook nog een stukje verkeerd) en een parkeergarage gevonden in Ronda. Hoe we ons daar doorheen hebben gemanoeuvreerd, vraag het me niet....het was super smal met heel veel pilaren, maar Henk kreeg het wel voor elkaar. Door een mooi park gelopen richting de kloof...en dat doet ze anders nooit.....ging Pip midden op de bestrating zitten poepen!!!! Hoge nood en we hadden geen zakje bij!!!! Henk uit een container een lege pizzadoos gepakt en hup.....de doos was weer gevuld!! Mocht er een zwerver in de nagenoeg lege afvalbak kijken, dan vind ie toch een hoop!! Na dit voorval naar de kloof gelopen en het was werkelijk a-dem-be-ne-mend!!! Zoiets hadden we nog nooit gezien! Een diepte......ongekend! We waren er helemaal door bevangen!!!! Als je ooit in de buurt bent moet je er echt naar toe gaan!!!
Na de nodige foto's gemaakt te hebben, zijn we weer terug gegaan naar de auto, het weer was om aan het slaan en het was koud! Nog even getankt en daar gingen we weer. Prachtige route en heel heel heel veel olijfbomen, ongekend! En heel, heel veel gelachen! We zeiden tegen elkaar, dat als je overal os achter zet, je dan eigenlijk heel goed spaans kunt! Het is helemaallos niet zo moeilijkos!! Nou, toen was natuurlijk het hekkos van de dammos! Wat hebben we gelachos!!!
Onderweg even iets gegeten en weer verder. Het weer begon op te klaren en toen we bij Toledo aan kwamen, scheen de zon. Wat een prachtige stad! We reden wel een keer verkeerd, maar google maps heeft ons weer fantastisch geholpen! Het laatste stuk was wel weer een grind- zandpad, ik kreeg al weer de kriebels, maar het ging prima en het hotel was echt geweldig!! Wat een mooie plek en leuke, lieve mensen die goed engels konden! Wat een verademing!! We hebben meteen voor 2 dagen geboekt! Morgen gaan we de stad verkennen.
We hadden een kamer met balkon en het hotel had een mooie tuin, waar we lekker een biertje hebben gedronken. En later op de avond een lekker hapje gegeten en een flesje rosé burgemeester gemaakt! Het was een top dag!!!
Buenas noches....😴😴

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Pizza a la Pip-os 🀭🀣

Anja 2024-10-29 10:43:45

Waauw echt gaafos πŸ˜‚!!!!

Manon Willemen 2024-10-29 11:42:19

Prachtige foto's

Moeder 2024-10-29 11:47:58

πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚

Reishenkenineke 2024-10-29 13:06:27

Erg mooios! 😘

Lucie 2024-10-29 13:44:35
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.