Dag 22

Denemarken, Nørre Vorupør

Hans is weer gaan liggen, dus wij kunnen onze reis weer voortzetten. Het zonnetje komt door, dus dat beloofde een mooie dag te worden. We hadden opgeruimd en ons voorgenomen om even afscheid te gaan nemen van onze oude buurtjes, maar ze stonden op een gegeven moment al bij ons op de stoep. Wat een lieve en leuke mensen! We hebben telefoonnummers uitgewisseld want we hebben afgesproken dat we elkaar in Skagen gaan treffen en dan gaan we eens ff lekker borrelen! Doei doei...tot over 'n weekje!
Daar gingen we weer. Het was maar net 100 kilometer en we hadden een prachtige route langs de kust en door Nationaal Park Thy. Rond half 1 waren we bij de supermarkt. Daar was de receptie waar we in moesten checken, dat ging allemaal heel gemoedelijk en eenvoudig. Nog even wat boodschapjes gedaan en naar de camping gereden. Geweldig hoe dat tegenwoordig gaat met nummerbord herkenning! We werden zeer vriendelijk onthaald door de slagboom die vanzelf open ging! We hadden zelf een plek uitgezocht achter een duin, uit de wind, maar helaas....de plek was te klein en we konden er niet draaien, dus gebeld of we een ander plekje uit mochten zoeken, was geen probleem. Een hele fijne plek 100 meter van zee! Na de lunch naar het strand en dat was echt fantastisch! Prachtige witte skuumkoppe en hoge golven!! Wow..het was echt geweldig!! De zee was zo wild, dat Pip er alleen maar met de pootjes in durfde! We hebben heerlijk over het strand gewandeld en ergens een biertje gedronken. En wat ik heb met drogers heeft Henk met poepjes!!! Pip had ergens haar hoopje laten vallen, gelukkig hadden we een zakje bij. Henk raapte de boel bij elkaar en wat denk je.....zakje scheurt...blèhhh!!!!🤮😱....gelukkig waren we bijna bij de camping dus hij kon zijn handen wassen met zeep!!! 'S-avonds zijn we terug gegaan naar het strand, daar was gezellig wat reuring en hebben we in een restaurant, met een super leuk en aardig vrouwtje, heerlijk gegeten!
Wee terug naar de camping waar we nog gezellig hebben nagekletst en gelachen over wat ons telkens weer overkomt!! Heerlijk!!!!
Slaap lekker😴😴

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Wow leuk hoor

Manon Willemen 2023-08-11 11:28:32

Mooi hoor

Moeder 2023-08-11 18:18:32
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.