18e dag

Noorwegen, Ulvik

Hallo, daar zijn we weer. Vannacht heeft het behoorlijk geregend, maar toen we opstonden, was het droog en een beetje blauw in de lucht. De Noorse medicijnen hebben het goed gedaan...Henk voelde zich gelukkig een stuk fitter, dus we konden vandaag weer verder reizen. Nadat we ons ochtendritueel achter de rug hadden, had ik de coördinaten weer ingevoerd en konden we gaan. Na 13 km moesten we al met de veerboot mee, we waren net te laat maar er voeren 2 boten dus we hebben maar 15 minuten hoeven wachten. Het was een hele rustige overtocht met een prachtig uitzicht over het sognefjord. De overtocht duurde ongeveer 20 minuutjes. Het weer werd er niet beter op, maar omdat onze trip van 170 km uit meer dan 1/3 tunnels bestond, hebben we niet heel veel regen gehad!😅😅
Wat een tunnels, echt niet te geloven. Op een gegeven moment eentje van 24 km!!! Echt 24 km! Ik ging er bijna van hyperventileren en heb heel veel zitten tellen, dat leidde gelukkig wat af!. Ik had echt een tunnelvisie vandaag.
We reden zelfs door een tunnel met een rotonde er in! Echt niet te geloven! Ik heb er foto's van gemaakt, was er erg van onderste boven!
De route was bovengronds ook heel erg mooi! Schitterende watervallen en kolkende watermassa's, echt prachtig! We zijn een paar keer gestopt om dit op de gevoelige plaat vast te leggen, zò gaaf!
En op een parkeerplaats zijn we even gestopt om een bakkie koffie te drinken.
We kwamen rond 2 uur aan in Ulvik, daar hadden we een camping uitgezocht aan het water(we hadden nog niet genoeg water gezien en gevoeld vandaag!😅😅) maar.... en dat lag echt niet aan de regen, het was niet echt een mooie camping. Verouderd badgebouw en rommelige plek! Dus geboekt voor 1 nachtje, morgen weer verder. In de camper was het knus, warm en gezellig en
'S-middags hebben we een lekker biertje gedronken en een bakkie chips leeggegeten (je moet wat hè als je binnen moet blijven🙈). Buiten was het maar een graadje of 10🥶
Later een lekkere pasta met salade gemaakt en een kopje koffie gedronken. Even tv gekeken en een spelletje woordmix gedaan, Henk was deze keer de betere!!! We hadden ook nog even de kachel aangezet want het was echt heel erg koud! En op tijd ons bedje in gedoken...lekker knus en warm....tot morgen...

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Geweldig mooi

Moeder 2022-06-18 20:12:00

Ja hè...

Reishenkenineke 2022-06-18 20:12:44
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.