Laatste tocht met de RV’s

Verenigde Staten, Pleasanton

Vandaag stond in het teken van het afreizen richting San Fransisco. Dus we moesten Yosemite achter ons laten en op naar het westen.

De route was weer prachtig. We zijn de vallei uitgereden langs het riviertje. Hier hadden ze de weg nog net in de vallei kunnen proppen. Dit betekende dat we een mooi uitzicht hadden op alle stroomversnellingen en mini watervalletjes, kortom weer een genot om naar te kijken,

Nadat we de vallei uit waren zijn we op weg gegaan naar Pleasenton, waar de camping lag, maar voordat we er waren zijn we halverwege gestopt bij een Hobby Lobby. Na al die weken wilde Rian die wel eens van binnen zien. Maar dat viel tegen, heel veel spullen, maar vooral gericht op de kerst. Wel zal menig meisje hier graag langs willen, want voor niet teveel verkochten ze heel veel kralen.

Daarna door naar de camping en het was dezelfde troosteloze camping als 5 jaar geleden, maar geen probleem, de belangrijkste taak was immers tassen inpakken en douchen (na 3 dagen niet kunnen douchen wil je dat echt!)

Daarna op tijd naar bed, want morgen moeten de campers terug

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.