Buffalo

Verenigde Staten, Buffalo

We hebben besloten om van vandaag maar eens een relaxdagje te maken. In de ochtend is Rian met de jongens gaan zwemmen, terwijl Ronald de eerste was van de vakantie er doorheen heeft gewerkt. Verder hebben we de camper na een weekje weer eens een beetje opgeruimd en hebben we wat spelletjes gespeeld. na de lunch bij de camper zijn we lopend van de de camping naar het centrum van Buffalo gegaan.
Hoewel Buffalo de uitstraling heeft van een Wilde Westen stad, heeft het centrum van de stad zelf weinig meer te bieden dan een paar mooi gerestaureerde panden uit die tijd. Na ongeveer anderhalf uur zijn we weer terug gegaan en omdat de wandeling heen langs een beekje ging hebben we een deel van de terug wandeling door dat beekje afgelegd. Het water stroomde niet te hard en het water was niet te diep, dus goed te doen.

Na de relaxdag van vandaag hebben we morgen de langste reisdag (in tijd) van deze hele vakantie. We zijn dan ook waarschijnlijk 3 dagen offline omdat we midden in de natuur zitten.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.