Rocky Mountains NP

Verenigde Staten, Grand Lake

Vanmorgen waren we zowaar pas rond 06.00 uur wakker! Wat een heerlijk gevoel na het vroege wakker worden van de afgelopen ochtenden. Na een ontbijten namen we rond 8.00 uur een shuttlebus die ons naar Bear Lake bracht. Een prachtig meertje, waar langs je een makkelijke, maar mooie hike kunt maken (800 meter) en dus erg geschikt was voor ons viertjes. We hebben er wel erg lang over gedaan, omdat de jongens maar foto’s en filmpjes beleven maken. Behalve heel veel eekhoorns hebben we er ook een hert gezien.
Van het meer hebben we daarna een korte hike gelopen (800 meter) naar de Alberta Falls, een bescheiden maar indrukwekkende waterval. Vanaf daar weer een 500 meter naar de shuttlebus en terug naar de camping voor de lunch.

Na de lunch hebben we vanaf de camping een mooie hike (1,2 km) gelopen dwars door de wildernis naar Sprague Lake. Een meertje met heel helder, maar koud water. Daarna met een shuttlebus weer terug naar de camping om het laatste deel van de middag nog even met een oogverblindend uitzicht te relaxen bij de camper.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Ziet er heerlijk uit, geniet ervan

Henny 2018-07-20 02:42:31
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.