Vandaag werden we na een fris nachtje wakker te midden van de natuur. Na het ontbijt, waarbij de generator van de camper het al bij de tweede poging deed, was het tijd om de Grand Canyon te bezoeken. Nadat we het busje van Henny bij het Visitors Center hadden geparkeerd, zijn we bij Mather Point begonnen aan de Rim Trail (een relatief vlakke wandeling van circa 3 kilometer over de zuidrand van de Canyon).
Bij deze wandeling blijf je foto’s maken en filmen, want iedere 100 meter verder is er weer een mooi uitzicht dat je vast wilt leggen. Hierdoor duurt deze wandeling toch net even iets langer dan wanneer je hem thuis zou lopen, maar de uitzichten bleven mooi. Aan het eind van de wandeling hebben we geluncht in Village en daarna de (gratis) rode buslijn genomen langs een aantal haltes waar we uitstapten voor nog meer foto’s en filmpjes.
Uiteindelijk met de rode en blauwe lijn terug naar het Visitors Center en daar met het busje van Henny nog naar Grandview point, waar we niet alleen mooie uitzichten hadden, maar ook een boom vol condors.
Onderweg terug naar de camping kwamen we al een aantal herten tegen aan de rand van het bos, maar net op de camping stond er zelfs twee op de weg. En toen we eenmaal op ons eigen plekje waren bleken er in totaal 4 op onverstoord over ons deel van de camping te lopen en lekker te grazen, tot op 15 meter van onze campers. Machtig mooi om te zien en mee te maken!
Nog even gegeten in de schemering met de herten in de nabijheid en niet te laat naar bed, want morgen moeten we onverwacht een groot stuk rijden………..
Geschreven door Onze.avonturen