Vanmorgen zijn we begonnen met het boeken van een zeehonden tocht. Nadat we ze in Ecomare hadden gezien werd het nu tijd om ze in het wild rw bewonderen. Helaas waren bijna alle tijden al vol geboekt, alleen de avond tocht had nog plek. Maar de avond op het wad is ook wel erg leuk.
‘S ochtends zijn we eerst nog naar het strand gefietst. Martin ging vliegeren, Casper en Martin gingen graven en Ronald en Rian hielpen en relaxte.
‘S middags stokbrood gegeten bij de tent en daarna zijn de jongens met de buurjongen Teun gaan zwemmen.
Daarna op tijd eten (Rian had wat stress) want op 7 uur moesten we ons melden bij de boot.
Op de boot kregen we ons eigen bankje en voeren we naar de zandplaat. Daar lag het vol met grijze zeehonden en gewone zeehonden, ook zaten er jonkies bij, we konden ze goed zien. Ook kregen we aan boord nog.mosselen
Daarna weer snel naar de tent, want Martin was moe. Volgens Martin was het een “poef” dag wat overeenkomt met een 10
Geschreven door Onze.avonturen