Ouwehands dierenpark

Nederland, Apeldoorn

Het was vandaag weer tijd voor een beetje “cultuur” in de vorm van een dierentuin. Rond 11 uur kwamen we aan bij Ouwehands dierenpark in Rhenen. We kwamen hier natuurlijk vooral voor de Panda’s, maar daarvan hebben we alleen het mannetje maar live gezien, de baby alleen op beelden en het vrouwtje helemaal niet.
Hete was een mooie dierentuin, met de standaard dieren en ook leuke speeldingen tussendoor voor de kinderen.
Rond 15.30 uur gingen we er weervoer en hebben we bij een Albert Heijn nog even boodschappen gedaan.
Terug op de camping alvast het tentje van de jongens afgebroken ivm ons vertrek morgen en ‘s avonds nog CL Barcelona-Bayern gekeken op tv (2-8).

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.