Zaterdag 12 augustus

Duitsland, Lörsch

Vandaag 163 km. naar België, als er plaats is gaan we naar Blegny. Het heeft vannacht geregend en nu laaghangende bewolking. We zijn weer vroeg vertrokken, hebben we nog iets aan Blegny. Een erg mooie route door de Belgische Ardennen, maar het regende toen we in Blegny aankwamen. We wilden beiden dan liever naar huis, dus geluncht en het werd alleen maar erger. Ook geen leuke camperplaats, nu thuis.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Dat kan ook! Als de camperplaats niet alles is en het weer ook niet, snap ik jullie wel! Thuis schijnt de zon en morgen ook! Succes met opruimen! 🌞

Margriet 2023-08-12 17:19:59

Jacintha vraagt of jullie gestopt zijn bij die spiegel ? Zon foto is ons nog niet gelukt… groetjes Jacintha en Corne

Corne 2023-08-12 17:20:53

Snap jullie helemaal en nu weer lekker thuis. Toch ook weer lekker en terugkijkend op een paar mooie weken🤗🙏💏

Theke 2023-08-12 17:29:28

Jacintha, We hebben dit al rijdend gedaan. Was ook voor ons een totale verrassing.

joseph.op.avontuur 2023-08-12 18:37:38
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.