Vrijdag 29 juli

Duitsland, Oberlandholz

Gisteravond noodweer geweest, we moesten de luifel indoen. Was bijna niet te houden, hopelijk geen schade er aan. Ging echt een dik uur vreselijk te keer. We moesten de stoelen buiten laten liggen, die zijn nu zeiknat. Vandaag even aankijken wat we gaan doen. Weer is een beetje onvoorspelbaar vandaag. Geen schade aan de luifel en vandaag even de camper schoongemaakt. Vanmiddag boodschappen gedaan in het dorp en met een omweg terug, weer een leuke tocht. Aan de rand van Legau kwamen we de in aanbouw zijnde 3de supermarkt. Het is een dorp van 3348 inwoners en af en toe een verdwaalde toerist. Aan het einde van het pad lag ook nog eens een 2de kerk. Verder door de weilanden terug. Al met al weer 8,5 km. gelopen.Een heerlijk dagje geweest. Thuis nog buiten wat gedronken en toen rennen naar binnen voor de regen.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Noodweer! Wij zitten buiten op het terras! Gelukkig nog lekker gewandeld! Groetjes uit Ouddorp!

Margriet 2022-07-29 20:04:06

Oh...da s minder. Hier was het schitterend weer en ben vanmiddag gaan fietsen. En morgen weer met vriendinnen. Hopelijk zijn de weergoden jullie morgen goed gezind. Groetjes uit Gool.

Theke 2022-07-29 20:36:14
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.