Hallo allemaal
Gisteren oma, opa vandaag😅. Begon al gisterenavond🙈. Opa had te weinig onderbroeken meegenomen🤔. Helemaal verkeerd gecommuniceerd😂. Opa dacht dat zijn voortenten, zo noemt mijn broer ze, wel mee zouden mogen in mijn was. Helaas, mijn wasje was al schoon. Oma met opa zijn dirken naar de wasbak, ik er met het fototoestel achteraan😎. Staat ze te mopperen daar, wringen gaat niet meer zo best als je 80 bent, dus ik maar even helpen🙈. Ik lig natuurlijk helemaal in een deuk, moet toch niet gekker worden. Alles op de hangertjes aan het fietsenrek😂😂😂. Nou als je in beelden denkt hebben jullie het nu ook leuk!
Gaat opa vanmorgen naar de douche. Zie ik zijn pet liggen en als opa onder de douche is geweest moet hij zijn petje op anders krijgt hij koud hoofd. Pakt mijn moeder zijn pet, loopt mopperend naar het washok en geeft zijn pet!
Komt opa in zijn onderbroek met pet op naar Kato'tje lopen🙈😂.... ook weer een leuke voor de beelddenkers😲.
Vroeg richting Oslo, niet zo ver, maar wel even de stad in als het kan.
Onderweg werd ik wederom verzocht Kato'tje haar ramen te zemen, willem kan geen mooie foto's nemen 😥.
We doen boodschappen bij de kiwi, die supermarkt hadden we nog niet gehad! De man achter de kassa was helemaal gekleed in het appeltjesgroen, leuke vent😊. Lekkers bij de koffie dus op de parkeerplaats bij de shell koffie en de tank maar weer vol gegooid! Kato'tje heeft er al ruim 4000 kilomter opzitten😍.
Dwars door Oslo, zo best een dingetje, maar ging prima. Leuk, de tomtom doet gek in de tunnel, dus in de tunnel rijd ik door terwijl we de weg af moesten😝 effe terug dan maar. De camping ligt vlak naast Oslo, echt een prachtig uitzicht❤.
Snelle lunch en hups in de bus naar de binnenstad! Oma vindt het allemaal wel heel spannend waar je er nou uitmoet. Net als bij ons geven ze het gewoon aan in de bus op het display. Een aardige Noorse meid vertelde hoe het werkte! Fijn! Oma weer gerust! Ze drukte zelfs op het knopje waar we eruit moesten... bye guys zei ze... top😍.
Als eerste naar de toeristeninfo, daar was wifi dus snel even de familie ingelicht waar we zaten. Rebecca is ook in Oslo geweest. Naar het operagebouw, dat wilde ik beklimmen. De foto's van Rebecca waren zo gaaf. Opa ging mee naar boven😙, echt stoer! Boven zei hij, ik hoop dat jij ook op je 81ste hier nog eens naar boven sjouwd...😍. Mooi uitzicht over de stad, grote boten⛴ en heel veel in aanbouw. We hebben op een terras nog wat gedronken, heerlijk😙.
Het weer en de dag waren fantastisch vandaag🌞.
Net lekker pleurindepan gegeten, opa en oma afwassen en wij bezig met blog en foto's.
Langzaamaan zijn we ons weer met thuis aan het verbinden...
Ik ga het lastig vinden om me los te maken van dit land met al zijn uitersten... zo buiten, zo binnen.... ik ben thuis❤
Geschreven door Jokes.reisblog