Helsingborg /Gröningen

Zweden, Helsingborg

Volledig relaxed vertrekken we weer op tijd uit Varberg, we willen naar Helsingborg en dat is ruim 60 mijl verder naar het zuiden. De eerste vier uur is er nog te weinig wind, maar in de loop van de ochtend komt er een mooi windje op zetten en spuiten we erover ook de zon laat zich weer volop zien, dit is echt genieten! Het vis succes van het vorige tochtje wordt helaas niet geëvenaard, vandaag geen eigen verse vis op het menu. Tegenover Helsingborg zien we ook het van Shakespeare bekende Deense fort aan de Sont liggen, maar wij besluiten nog één dagje langer in Zweden te blijven.
We nemen een dagje om de stad te bekijken, in de reisgids staat de stad omschreven als de parel aan de Sond. Midden in de stad is een mooie oude vesting waar we naar boven klimmen en een prachtig uitzicht hebben over de stad en het water. We lunchen in een door Elvis geïnspireerd koffiehuis met de beste huis gebakken taarten en gaan vervolgens heerlijk uitwaaien op de promenade van Gröningen!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.