Bezoek Santiago de Compostela

Spanje, Santiago de Compostella

Ook vandaag weer een heerlijke dag met veel zon 🌞. Vanmorgen met de bus 🚌 naar het oude centrum gereden en daar een paar uur gewandeld. Ook een rondrit met het treintje gemaakt dus wat meer van Santiago de Compostela gezien. Natuurlijk de kathedraal bezocht werkelijk prachtig met al dat goud. En het graf van de apostel St Jacob bezocht evenals het grote wierookvat indrukwekkend.De plaats zelf is de moeite waard. Wel veel pelgrims gezien met wandelstok en rugzak 🎒 dus heel herkenbaar. Toen weer met de bus 🚌 naar de camper en heerlijk van het zonnetje ☀️☀️ genoten.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Nou indrukwekkend allemaal hoor. Was weer een mooie dag en weer b

Rob 2022-03-26 17:46:53

Bedankt voor het delen. Geweldig om te zien met mooie foto,s. Op naar de volgende dag ben weer benieuwd naar wat er weer komt. Voorzichtig en tot horens. Gr. Je broer Rob

Rob 2022-03-26 17:48:43

Dat een echte trekker voor veel mensen en het was de moeite waard. Staat bij mij op het verlang lijstje 👍👍🌞

Dick Steijn 2022-03-27 22:27:25

Santiago de Compostela! Zo gaaf dat zullen wij ongetwijfeld ook doen!

Ingrid 2022-04-24 10:50:28
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.