Veel Ooievaars

Frankrijk, Hunawihr

Dat was nog eens wakker worden vanmorgen een ooievaar op de camping wat een belevenis. Na het 🥐ontbijtje naar het ooievaars dorp gereden was leuk om te zien heel veel nesten en jonge ooievaartjes. Van daaruit doorgereden naar het historische plaatsje Ribeauvillé zag er weer geweldig uit met al die oude 🏠 vakwerkhuizen. Op de terug weg nog de specialiteit van deze streek gehaald ( Kugelhopf )voor bij de ☕️ koffie welke er echt bij moest anders hadden we hem niet weggekregen zo droog als ze waren.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Hoi, Wat een leuke ervaring maar Greet wees voorzichtig he zo dichtbij een ooievaar. Haha maar het zier er wel heel leuk uit llemasl. Nou verders weer veel plezier en op naar het volgende station. Je broer Rob

Rob 2021-06-26 16:42:17

Wat leuk die ooievaars komen bij ons ook voor in Stolwijk jullie genieten daar gaat het om leuk weer de foto’s te zien

Leen en Willy 2021-06-26 18:16:54
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.