Albufeira

Portugal, Albufeira e Olhos de Água

Helaas kan ik de vragen gesteld via Pindat niet beantwoorden daar dit van Pindat kant onmogelijk is i.v.m de privacy. Wel waarderen wij de reacties en proberen in volgende berichten hier rekening mee te houden. Vandaag een heel kort ritje (30km) naar een hele mooie camping met vriendelijke ontvangst op loopafstand van het prachtige Albufeira. Wel onderweg nog flink wat sinaasappels ingeslagen zodat we ook onze vitamintjes op peil kunnen houden. Op deze camping blijven we een weekje staan om alles in de omgeving te gaan bewonderen.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Ron, zou je de gereden afstand kunnen vermelden per dag.

Gert 2019-03-28 18:59:51

Zo jullie zijn goed bezig met de vitamientjes. En wat een mooie camping met deze zwembaden hier zou ik zeker een paar dagen blijven. Mooie omgeving dus dus mooi cultuur gaan snuiven daar, wij genieten van jullie ook mee. Veel plezier verders en weer tot horens. Jullie broer Rob

Rob van klaveren 2019-03-28 19:02:17

Ik las dat het personeel bij de receptie zo onvriendelijk is. Hebben jullie daar wat van gemerkt? Camping lijkt me prima!!

ruudvdv.op.expeditie 2019-03-28 19:17:48

Ziet er weer geweldig uit. Fijne dagen gewenst in Albufeira.

Petra 2019-03-28 19:48:26

Jullie zullen wel heel gezond zijn door al die sinaasappels, lekker hoor. Mooie camping, vooral die zwembaden. Of die receptie onvriendelijk is? Ach je hebt er niet dagelijks mee te maken. Geniet er maar van de komende dagen. Groetjes Cor en Truus

Cor en Truus 2019-03-28 21:33:59
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.