Ons laatste eiland, Fulidhoo

Maldiven,

Hi allemaal,

Onze laatste blog vanuit de Malediven. De afgelopen 3 dagen zijn we nog op Fulidhoo geweest. Hier hebben we onze Malediven ervaring heerlijk kunnen afsluiten. We hebben een heel fijn verblijf gehad bij Ihaa lodge. Op het eiland was een hele relaxte sfeer en er waren weinig andere toeristen. We hebben niet veel meer gedaan en hebben onze tijd afwisselend op bikini beach of in het hotel doorgebracht. Het snorkelen was hier wat minder prettig dan op Gulhi dus dat hebben we maar weinig gedaan.

Gisteren zijn we met Valentijnsdag in de avond gaan eten bij het Kinan resort. Zij hadden een leuk valentijnsdiner op het strand georganiseerd. We hebben lekker kunnen eten van een buffet en kregen nog een roos en een reep chocolade. Ook hadden ze het hotel versierd met veel rode ballonnen en een valentijnsbord. Hier hebben we een hele leuke en gezellige avond gehad. Terug in ons hotel kregen we nog een verrassing. Ons bed was super mooi opgemaakt speciaal voor Valentijnsdag. Zo hebben we Valentijn hier in de Malediven goed kunnen vieren.

Vanochtend hebben we even kort gesnorkeld en de rest van de dag op bikini beach gelegen. Om 6 uur hebben we de zonsondergang gekeken en hebben we pijlstaartroggen gevoerd. Deze komen heel dicht bij het strand en kun je dan voeren. Ze waren echt heel groot en dit was heel gaaf om te doen. Daarna hebben we nog gezellig gegeten met een ander Nederlands stel dat ook bij Ihaa lodge verblijft.

Morgenvroeg pakken we om 10:30 uur de ferry terug naar Malé. We vliegen om 8 uur ‘s avonds naar Sydney (Australië) met een tussenstop van 5 uur in Kuala Lumpur. We arriveren zondagavond pas in Australië dus het wordt een lange reis. Daar zullen we zo snel mogelijk weer iets van ons laten weten. Tot snel iedereen!

👋 Nick & Roan

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Ze weten daar wel hoe ze hun gasten moeten verwennen, wat romantisch allemaal! Een beetje dichtbij die roggen, spannend. Goede reis!

Marjet 2019-02-15 20:37:25

Mooie afsluiter op de Malediven. Fijne reis naar Sidney.

Rop 2019-02-16 16:09:51

Nou Nick...voor de volgende Valentijnsdag weet je wat je te doen staat #goedvoorbeeld. Leuk die roggen! Nu toch maar naar Australië?! Goede reis🛫🛬 x

Myra en Paul 2019-02-16 21:25:09

Echt onwerkelijk allemaal <3 Goede vakantie Aussie friends

Zia Ien 2019-02-18 09:45:40
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.