Wildernisroute

Zweden, Jämtland County

Gisterenmiddag heeft René zijn water/vis pak aangedaan en is het water ingegaan en heeft nog wat gevangen ook, hij heeft het op internet opgezocht en het bleek een vlagzalm te zijn. Nooit van gehoord.

Vanmorgen om 10.15 vertrokken, en het bleef een bewolkte dag. Voorlopig blijven we de wildernis route volgen. De wildernisroute is één van de mooiste en hooggelegen wegen in Zweden. De 360 km lange route leent zich perfect voor een prachtige doorreis met de camper. De route baant zich door de hoogste berenbevolkingsdichtheid ter wereld.

De eerste stop was bij Hallingsfallet, één van de hoogste watervallen van Zweden. De waterval voert een val uit van iets meer dan 40 meter hoog. Het water spuit naar beneden in de langste kloof van Zweden. Onder de waterval gaat de rivier rustig verder in zijn vallei met bijna verticale stenen muren, zo'n steile en diepe vallei wordt een canon genoemd.
De reis naar de water gingen we 30 minuten lang over een zandpad met kuilen pff.

We zijn daarna doorgereden naar Brakkafallet, is de meest romantische waterval. Uitstend om in te zwemmen en het is kristalhelder. Zwemmen hebben we niet gedaan brr en romantische??
We vervolgen de wildernisroute en na vijfen vinden we een mooi plekje aan een stroomversnellende rivier om te overnachten.

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Ohhh, ik ben gewoon jaloers op jullie! Wat een prachtig land! Dit is echt genieten met ern grote G!

Trudy 2021-09-10 19:56:04

mooie foto.s prachtig die watervallen en heb je de vis opgegeten groetjes Ma

Ma 2021-09-10 20:21:08

Nee ma, ik wist niet wat voor soort het was, dacht misschien smaakt ie wel niet. Achteraf beetje spijt hi.

René 2021-09-10 20:30:49

Ja Trudy dat geloof ik graag, gewoon samen een camper huren, of een huisje of hotel of een cruise 😃 zeker Genieten.

ReMoNoorwegen.reisblog 2021-09-10 20:34:15

Hey wat een mooie reis en leuk om dit te kunnen volgen, geniet ervan samen gr Lizet

Lizet 2021-09-10 21:02:29

Leuk he Lizet, zo'n reisblog. Ik neem je mee met onze reis.

ReMoNoorwegen.reisblog 2021-09-11 09:09:26

Wat is het mooi daar

Jacoline 2021-09-11 10:47:22

Ik kijk me ogen uit

ReMoNoorwegen.reisblog 2021-09-11 16:47:56
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.