Naar Kao sok lake!

Thailand,

De foto's van gisteren waren niet allemaal geuploud ivn slechte internetverbinding. Deze staan er nu alsnog bij.
We worden vanochtend wakker met alle geluiden van de jungle. Die geluiden waren er een hele nacht! Na gisteravond eerst een mierenkolonie, die zich in de badkamer/toilet hadden verschanst, hebben verzopen en weggespoeld konden we douchen en naar bed. De soort roosters die je op de foto ziet zijn allemaal open dus alles kan er zo in of uit. Wat was ik blij met de klamboe.
Vandaag gaan we naar de lake. We zijn met een groep van 8 waar we mee op pad gaan. Na een uur rijden gaan we eerst hiken in de jungle. We hopen wat wilde dieren te zien. Helaas zien we alleen een grote spin, vleermuizen en Peter ziet in de verte een aap. Maar wat een mooie bomen met wortels die enorm zijn! Bij een homestay krijgen we de lunch, rijst met groenten. Daarna rijden we verder naar de pier van Kao Sok national park. Het is een mega groot meer wat omringd is door bergen. We varen bijna een uur voordat we bij onze overnachtingsplek aankomen. Een hutje op het water. Wederom een bijzondere plek. We hebben alleen de pech dat het een bewolkte dag is en het regent ook. We kunnen even relaxen, zwemmen of kayaken maar gezien het weer besluiten we lekker te relaxen. Om 17.00 uur gaan we met de boot langs de oevers varen in de hoop nog iets van wild te spotten. Onze gids zegt dat de kans om wild te zien niet heel groot is aangezien het geregend heeft. Toch zien we wel sporen van een buffel en even later horen we een hoop gekraak in de bomen. Daar slingeren wat aapjes door de bomen. Helaas lukt t niet om op de telefoon er foto's van te maken. We zien mooie luchten en genieten van de rust. Terug bij de huisjes zien we een paar wilde varkens.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Gaaf hoor👌🏼

Leon 2024-02-13 08:22:29

Heel gaaf 🐒🕷️

Edith 2024-02-13 08:46:35

Gaaf ! 🐒 Maar brrr... wat een grote 🕷... 😱

Zoë 2024-02-13 08:51:16

Wow! Prachtig hoor!

Elvira 2024-02-13 10:20:32
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.