Maeklong railway Market, Damnoen Saduak floating market en dinercruise

Thailand, Bangkok

Vandaag weer op pad richting de treinmarkt waarbij de trein zo ontzettend dicht langs markt rijd, bizar! We stappen na een uur gereden te hebben uit de bus. We zien daar ook nog zoutvlaktes en stappen dan op de trein die ons naar de markt brengt. Nou dan zijn onze treinen echt luxe. Maar wel een ervaring. Tijdens de treinreis komt er een Thaise vrouw naar me toe en vraagt of ik met haar op de foto wil😂🙈, geen idee waarom maar ach we moesten er wel om lachen. Na een half uurtje in de trein komen we bij de markt aan. Wat een mensenmassa weer, die allemaal willen zien hoe de trein aankomt, de marktlui hun luifels die boven hun producten hangen in moeten klappen. Alle mensen staan zo dicht op het spoor😲. Vervolgens is het onze beurt om uit te stappen, om zo snel mogelijk naar voren te lopen om de trein weer weg te zien rijden. Echt iets unieks kan je wel zeggen. De warmte is echt wel een dingetje. Zelfs de warmte in Namibië was minder, maar dat komt vast doordat je in een mensenmassa loopt op een overvolle markt.
We vervolgen onze weg naar de drijvende markt. We eten even lekker stikky Rice en Mango. Typisch thais en lekker! Daarna mogen we de boot op. Ook weer een hele belevenis, al die boten door een grachtje!! Ik kan t eigenlijk niet vertellen dat moet je echt meemaken. De marktkooplui proberen ondertussen nog wat aan je te verkopen. Dit was er weer een voor in de boeken, echt super!! Na een lange en warme rit terug komen we om half 5 in het hotel terug. Eerst lekker douchen na zo'n bezwete dag. Om vervolgens om kwart voor 6 te vertrekken richting onze dinercruise. Heerlijk diner op een boot met de skyline van Bangkok. Ehhh dat was niet helemaal zo... De live muziek was zo hard dat je niet eens met elkaar kon praten. Ach vanaf morgen gaan we Bangkok verlaten en gaan we naar iets rustigere plekken. Vanaf morgen middag hebben we geen WiFi tot de volgende dag, dus dan weten jullie dat we geen blog erop kunnen zetten. Dat proberen we dinsdag zo snel mogelijk te doen!!
xxxjes van ons

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Prachtig! 😍 Wat een mooie en bijzondere ervaring en wat een mensen massa bij het spoor.. 😵

Zoë 2024-02-04 18:06:26

Wat een bijzondere ervaring! Prachtig hoor!

Elvira 2024-02-04 18:31:44

Prachtig, geweldige ervaring, snap dat je nu naar iets rustiger uitkijk

Marja 2024-02-04 18:38:03

Wat ‘n dag 🫢 En zo warm 🥵 De mensenmassa is onvoorstelbaar !!! Was dat een grote leguaan in het water 🦎 😘😘

Edith 2024-02-04 19:13:48

Prachtige foto’s veel plezier

Leo Wisse 2024-02-04 20:02:26

Gaaf Tas!!!

Cindy 2024-02-05 08:57:03

Zo eej das echt dichtbij die trein!!

John 2024-02-05 12:42:03
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.