Onze eerste keer; camping Namaste

Nederland, Berlicum

En dan, na lang wachten, onze eerste keer in de bleu lotus. We hebben een camping uitgekozen dichtbij de campingwinkel de wit schendel, omdat we nog wat spullen mogen inkopen.
Het is een mooie kleine camping op het eigen terrein van mensen. We kwamen aan op dinsdagavond om 20.00. Even de camping verkennen en dan de eerste nacht in de camper. Op onze tweede dag wordt het drukker op de camping en donderdag vertrekken we weer. Alles is wennen maar we kunnen hier heerlijk rustig uitproberen.
Er zijn schone douches,wc’s en we kunnen water tappen. De elektriciteit gebruiken we niet, onze kabel haalt het net niet en we staan qua elektriciteit off grid. De jongens hebben een leuk speeltuintje met trampoline en goaltje. Ook is er een tafeltennistafel en tafelvoetbaltafel.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.