Zwembad en lievelingsrestaurant

Nederland, Wijk bij Duurstede

Het zwembadwater bij de villa blijft koud, ondanks de zon en ondanks dat Gerrit ergens een knop in een luik omgezet heeft die het zwembad zou moeten verwarmen. De eigenaar had via Whatsapp laten weten dat de verwarming kapot was.
Het reisbureau, Eliza, belde na een mailberichtje van ons hierover. (Wel snel, maar zonder oplossing.) Eliza heeft geen 'verwarmd' zwembad aangeboden. Onze argumentatie dat een zwembad wel bruikbaar moet zijn omdat het nu een ijsbad is, (de villa is ook bewoonbaar) is niet voldoende.
Nou ja, de villa is geweldig en inmiddels alweer schoongemaakt door twee Griekse dames. Ze probeerden zelfs wat te praten met ons. En ze glimlachen nu ook. De vorige keer waren ze niet zo blij. Tijd voor een fooi dan maar?
Onze zwembadlakens hebben we nog niet gebruikt. Er liggen speciale badlakens in de villa, die dus telkens verschoond worden. Rosanne's topje van haar nachtsetje wordt prachtig gedrapeerd op een verschoond en opgemaakt bed.
We doen een spelletje Qwixx, maar helaas, Rosanne kan het niet meer winnen...
We lopen 's avonds langs het strand en willen reserveren voor morgen (laatste avond alweer!) bij een leuk restaurantje waar we al eens aten. We hebben na een paar dagen altijd wel een 'lievelingsrestaurantje' . Dat blijkt niet meer te kunnen. Het restaurant sluit na vanavond voor 7 maanden. Nou, dan eten we er vandaag. Het is er druk en de eigenaar vertelt dat hij het 7 jaar geleden begon met een menukaart met 14 bladzijden. Het is teruggebracht naar 4 bladzijden en er worden alleen verse produkten geserveerd. Het risico daarvan is, vertelde hij, dat hij soms moet zeggen dat een gerecht op is. Maar dat doet hij liever dan diepvriesprodukten gebruiken. Hij ging waarschijnlijk een aantal maanden reizen. Nee, de zon had hij hier al genoeg gehad.
Wij eten er o.a. heerlijke vissoep die helemaal niet op de kaart stond..😊

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Nog even een berichtje om te laten weten hoe heerlijk het is om elke dag een leuk bericht te zien en jullie belevenissen te delen. De tijd gaat zo snel. Het eten ziet er ook goed uit!

Irene 2022-10-13 12:46:08
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.