Na de laatste keer strand gaan we nog even naar Bar ElFuego (betekent brand in het Nederlands) (The hottest place for a cooldown..) en genieten we wederom van de bitterballen en de frikandellen speciaal. De eigenaar van de bar (Eduardo) is van Spaanse en Nederlandse afkomst. De naam van de bar komt van de vuurtjes die aan waren in en voor de bar, maar dat bleek niet heel veilig, vertelt Eduardo ons desgevraagd. De lampjes branden nu met nep-vuurtjes om de naam eer aan te blijven doen. Het is er altijd druk en gezellig.
In de villa maken we voor de laatste keer gebruik van het zwembad en de jacuzzi en horen we voorlopig voor het laatst de kreet 'Bommetje!'
De koffers moeten weer gepakt en de villa opgeruimd. We eten voor de laatste keer in de stad Nerja bij een geweldig restaurant met leuke, vriendelijke bediening. Bij terugkomst in de villa ontdekken we nog salamanders op de muur.
Morgen moeten we om 11.00 uur de villa verlaten....
Geschreven door Nerja19