In de middag vertrekken we naar Malaga. Onderweg komen we even in een file en zien rechts van ons een stuk heuvel/berm in de brand staan. Iets verderop staat een auto in de brand. We voelen de hitte van de brand in de auto als we er vlak langs rijden. Wel beangstigend al die rook en vlammen.
Het is even zoeken naar een parkeergarage, maar als we die gevonden hebben, is het de bedoeling dat we uitstappen en zij de auto voor ons parkeren in de garage. We krijgen een bonnetje en dat is het.
Nu maar onthouden waar die parkeergarage is...
We lopen door een lange grote winkelstraat, zien de kathedraal van Málaga en een leuk plein. We shoppen wat (betalen voor de eerste keer met een zelf-scan🤔), afgewisseld door een terrasje en eindigen in een restaurant waar we gerechten kunnen 'sharen'. Er is carpaccio en garnalenkroketjes, dus helemaal goed!
We genieten nog lang van het uitzicht vanaf het grote balkon van de villa.
Geschreven door Nerja19