Weer op de camperplaats

Portugal, Faro

Fijn om weer terug te zijn in de camper. Na de hele nacht onderweg geweest te zijn vanwege het vroege arriveren op Schiphol omdat je uren in de rij staat, was het fijn om Har weer te zien. We hadden gebeld en besloten om naar de camper te lopen, dus is hij op de fiets naar het vliegveld gekomen en zijn we terug gelopen, gewoon een stief kwartiertje, want lopend kun je overal tussendoor. Omdat er geen beweging was te krijgen in de bediening op het terras bij het vliegveld, besloten om in de camper gewoon een lekker bakkie te doen. Heerlijk, want ik was echt doodmoe. Daarna de heerlijke verrassing, een fles roze bubbels, ik vind dat zo lekker! Dus lekker een glaasje gedronken en toen even op bed gaan liggen. Een uurtje of drie geslapen en dan voel je je meteen een stuk beter. Gelukkig had ik in het vliegtuig niemand naast me zitten op de rij, dus ik kon lekker dwars zitten met mijn voeten omhoog, heel comfortabel! Nou ja, er mag ook wel eens iets meezitten. Op de heenweg vertraging van anderhalf uur, op de terugweg een half uur, maar alles helemaal gelukt in Nederland, dus we hebben nu weer zes weken de tijd.
We gaan morgen weg hier, leuk weer naar een andere plek. We willen langs de kust langzaam maar zeker een beetje naar het noorden gaan.
Er staan nog wat mooie foto's bij die Harry intussen heeft gemaakt, veel flamingo's en ook zoutpannen en gewoon een leuke plaat van een zandpad met een mooi hekje en een fraaie brug. Gelukkig heeft hij zich niet verveeld in de dagen dat ik weg was.
Ik heb weer zin in morgen om te kijken waar we terechtkomen😉

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Blij dat alles goed gegaan is, en dat je lekker met je benen hoog kon zitten .Nu weer lekker genieten waar jullie nog overal nog naar toegaan.

Francy 2022-07-29 11:01:34
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.