Vanmorgen Niek vroeg wakker. Ik werd rond 7.30 ur wakker. Niet al te best geslapen. Niek ging om 8 uur weg om on NL boodschappen te doen. Nick werd om 8.30 uur wakker.
Ik heb even heerlijk genoten buiten van de zon en de rust.
Niek kwam terug van de boodschappen. Bakkie gedaan en paar potje uno gedaan met elkaar. Al snel gingen Nick en Kaily een waterfiets halen. Wij nog even door met uno.
Broodje gegeten tussen de middag. En de vijver in Nick en Kaily. Ik ging poosje later ook nog even. Dan weer op de kant en weer het water in. Allemaal hebben we toch een beetje kleurverandering gehad. 17.30 uur ging Kaily als eerste douche. Nick erachteraan.
Iedereen een snelle hap gegeten en zijn we nog even bij de kermis geweest. Vele punten gewonnen en bewaren tot einde vakantie. Toen het geld op was even een kinderijsje gegeten op het terras. Want ja je kunt 10 verschillende kleuren bekers sparen, we hebben er al 7.
Nog even samen buiten gespeeld. Ik nog even met Kaily balletje gegooid en toen naar bed. Nick ging nog even chillen met Javi (buurjongentje) en om 21 uur naar ons terras gehaal. 21.30 uur ging Nick plat. Hopend slapen ze beetje snel. Muziek is redelijk stil voor de begrippen hier.
Geschreven door Mariska.weekend.weg