Vandaag kunnen we rustig opstarten. We hebben nog een hele dag in Jasper.
Na een bezoekje aan het informatiebureau van het Nationale Park rijden we naar Pyramid Island and Lake. Het eiland en het meer hebben hun naam te danken aan de berg waaraan het meer grenst. Pyramid Island ligt in het meer. Je kunt het bereiken over een korte loopbrug. Over het kleine eilandje loopt een wandelpad met allerlei leuke plekjes met verschillende uitzichten over het meer en op de bergen.
Op weg naar de volgende stop heb ik mijn telefoon in het toiletgebouw laten liggen. Toch even een paniekmomentje, maar het lag nog keurig op dezelfde plek als waar ik het neergelegd had. We kunnen nu rustig doorrijden via Medicin lake naar Maligne lake. We rijden door een groot stuk bos waar in 2015 een grote bosbrand gewoed heeft. De kleine struiken groeien al weer tussen de dode bomen. Toch een triest gezicht. Beide meren zijn zeer de moeite waard om te bezoeken, het is erg mooi.
Aan het eind van de middag begint het te regenen bij Maligne lake. De temperatuur daalt al snel richting de 17 graden, brrrrr.
We rijden weer naar Jasper, waar de temperatuur weer aangenamer is en gaan nog even shoppen. De dag wordt afgesloten met een heerlijke Griekse maaltijd.
Nog één nacht in Jasper, morgen rijden we naar Blue River.
Geschreven door Margo.travels