Vier nationale parken doorkruisen op een dag, wat een geluksvogels zijn wij.
Mount Revelstoke National Park. Via de Sky Parkway, een 26 km lange weg met veel haarspeldbochten, rijden we naar de top van de Mount Revelstoke. Onderweg heb je een paar uitzichtpunten waar je een mooi uitzicht hebt over de vallei en op de bergen.
We nemen de afslag naar Skunk Cabbage een moeras waar stinkdierkool groeit. Het moeras stond droog door de warmte, maar toch een mooie plek om even te stoppen en te wandelen.
Niet veel verderop ligt de Giant Cedars Boardwalk een wandelpad door een regenwoud met cedarbomen van meer dan 500 jaar oud. Na deze indrukwekkende wandeling is het tijd om te lunchen. Het is echt geweldig hoe goed de picknick plaatsen geregeld zijn in Canada. Bij iedere stop of bezienswaardigheid staan picknicktafels en is een schoon toilet aanwezig.
Als laatste stop Bear Creek Falls. Robbert, Esmee en Erik wagen de steile tocht naar beneden. Bij Bear Creek Falls komen de Connaught Creek en Beaver River samen in een waterval. Nu rijden we in een keer door naar Banff. Opnieuw door een tijdzone. Ik ben benieuwd wat dit uurtje weer met mijn slaapritme doet.
Voor morgen, bezienswaardigheden plannen en natuurlijk Banff ontdekken.
Geschreven door Margo.travels