Hardangersfjord

Noorwegen, Odda

Hoi hoi,

Vandaag was het een rustig dagje. Deze ochtend hebben we uitgeslapen. Daarna gebruncht en vervolgens rond 12 u te voet vertrokken naar het centrum van Odda waar we de boot hebben genomen om een half dagje te cruisen over de Hardangersfjord. Van op de boot hadden we een mooi uitzicht op de groene flanken van de fjord. We zijn tot in Lofthus gevaren waar we op het terras van de plaatselijke ‘bakeri’ een koffie gedronken hebben en een heerlijk stuk appelcake hebben gegeten. Daarna zijn we terug gevaren tot in Odda waar we nog wat gewandeld hebben in de winkelstraat en inkopen hebben gedaan in de spar voor onze wandeling van morgen. Morgen staat de iconische trolltunga wandeling op de planning 😬. We gaan de hike doen van 20 km. Ik ben er wel wat bang voor want het is een zware wandeling en ik heb nu al last van stramme spieren 🙈 🤞.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Oef, dat gaat een zware dag worden😛 en hopelijk droog weer. Dat gaat weer spectaculaire foto's geven! Kijk er naar uit. 🙋

Greta 2024-07-18 21:16:43

Mooie foto's van een ontspannen dagje op en aan het water, tussen 2 dagen van extreme inspanning. Hopelijk zijn de batterijen opgeladen voor morgen!

Caroline 2024-07-19 00:52:37
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.