Zo ik ben gesetteld! Zaterdag 23 september ben ik veilig aangekomen in het warme Suriname! We landde gelukkig savonds waardoor we rustig aan de temperatuur konden wennen. Ik kon al gelijk de heerlijke cultuur van Su ervaren op het vliegtuig. Alles gaat rustig aan en als je vraagt hoe gaat het? Rustaaghh.. Super chill! De taxi stond voor ons klaar om naar het appartement te gaan waar we twee dagen verbleven. Het appartementencomplex was simpel, maar wel heel leuk! We vonden de kamers heel erg stinken..naar bedorven iets, maar achteraf blijkt dat een bepaalde geur te zijn dat muggen afschrikt. Hierdoor waren de kamers zo goed als mugvrij!! Overdag hebben we heerlijk aan het zwembad gezeten en heb ik de girls een lesje aerobicles in het water gegeven ;)
Mijn eerste avondmaaltijd was Pedlel; groente met satesaus, mega lekker! De satesaus was beetje pittig maar goed te doen. Maandag zijn we door Annelies (verhuurder van ons huis) opgehaald en naar het huis gebracht. We maakte kennis met onze andere drie huisgenoten en gingen even alles uitpakken. De kamerverdeling was na lootjes trekken verdeeld en ik heb de groene kamer! Dit is de grootste kamer met de grootste kast, wel met wat minder uitzicht maar daar ga ik wel naar buiten voor😁
Vandaag gingen we met onze grote vriend Chicko(de stagiaire regelman) naar het consulaat in Paramaribo om een stempel te halen dat we mogen blijven. Hij kent daar veel mensen dus konden we zo doorlopen...chill!! Hierna zijn we met zijn allen naar Surned gegaan, de Surinaamse Nederlandse fietsenwinkel en heb ik een fiets gekocht! Deze wordt morgen geleverd🚲 In Paramaribo kan je makkelijk fietsen, ideaal! Hierna zijn we eventjes het centrum van Paramaribo ingegaan.
Helaas hebben we nog niet echt contact kunnen leggen met onze opdrachtgever dus kan nog steeds niet echt vertellen wat we gaan doen, maar dat houden jullie nog te goed van mij😉
Nu heerlijk even een duik nemen in het zwembad met mijn mega big flamigo haha (hij is ietsjes groter uit dan ik dacht). Kortom, ik vermaak mij hier prima!
Geschreven door Maaike.in.Suriname