De dag begint heel relaxed. We slapen lekker uit en daarna gaan Jurre en Fem het zwembad in en Marjolein, Lynn en John naar de sportzaal πͺπ» Om ook daarna even af te koelen in het zwembad. Prima start van de dag!
We lunchen bij Hidden Gem Café, een superleuke plek helemaal verstopt in een drukke straat middenin de stad. Het eten is heerlijk, we wennen steeds meer aan de Vietnamese keuken π
In de avond gaan we naar Trains Street. Dit is een straat waar een treinspoor doorheen loopt. Vroeger was dit een drukke markt en als de trein voorbij kwam werden snel alle spullen weggehaald. Nu zijn het allemaal cafés waar toeristen in rijen uitgestald worden om de trein voorbij te zien komen.
In het hotel vertellen ze ons dat de trein vanaf 19.00u zo’n beetje ieder uur rijdt. Dit blijkt in de praktijk niet zo te zijn… We zijn er op tijd (echte Hollanders) en wachten uiteindelijk 3 uur om de trein te zien. Binnen een minuutje is hij voorbij π Wel erg leuk om gezien te hebben en we hebben lekker gegeten en geborreld. En het levert dankzij Lynn hele mooie foto’s op!
Geschreven door John-de-wissel.opreis