Reisdag Bangkok - Chiang Mai

Thailand, Chiang Mai

Vandaag vliegen we van Bangkok naar Chiang Mai. Een middagvlucht van een uurtje. ‘S ochtends ontbijten we later dan de eerdere dagen en gaan de kinderen aansluitend even zwemmen.

Rond het middaguur vertrekken we via taxi naar de luchthaven. Aan het einde van de middag zijn we in Chiang Mai en worden we keurig opgewacht door een taxi chauffeur die ons naar Liams Guesthouse brengt.

Eigenaren Marcel en Koen (Belg en Nederlander) verwelkomen ons uiterst hartelijk. De plek die zij hebben is waanzinnig, een klein guesthouse met 9 kamers net buiten de stad. Als tip geven zij aan die avond te gaan eten op de Sunday Market, en dat doen we.

Maar eerst wat drinken met frikadellen en bitterballen, dat hebben we na zo’n reis wel verdiend 😋

De Sunday Market is een lokale avondmarkt met typisch Thais eten en producten. De kinderen kiezen allemaal een glazen beeldje van het zakgeld dat ze gekregen hebben. We eten allemaal verschillende dingen, waarbij de vegetarische loempia en Nutella pannenkoeken 🙈 favoriet zijn.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.