Dag 2 Bangkok

Thailand, Krung Thep Maha Nakhon

Na geland te zinnen ingecheckt te hebben zijn we lekker aan het zwembad gaan liggen.

Na uitgerust te zijn zijn we op pad gegaan voor een Thaise simkaart een maatpak en avond eten!
Onderweg spraken de massage borden ons wel aan dus hebben we ons laten masseren voor een uur, €6,25 kostte het! Erg relaxed.
Alles gelukkig kunnen vinden en allemaal heel goedkoop.
Zelf heb ik nog een kikker gegeten die gefrituurd was... was prima te eten uiteindelijk daarna een leuk Thais kraampje opgezocht en volgens hun de beste noodels van de kaart gegeten met een chang erbij.

Savonds zijn we naar een rooftop terras geweest op 62e verdieping!
Lekker wat gedronken en een hele sessie foto's gemaakt.
Daarna terug naar kohsan road (de uitgaansstraat) waar de muziek voor ons hotel super hard stond.
Alles is hier eerst op straat en daarna in de kroegen en clubs.
Lekker een paar buckets met drank op en allebei een schorpioen gegeten....
Uiteindelijk om 4 uur naar bedje gegaan en om 10 uur weer ontbijten, alles tot nu toe geweldig!!!!

Na een slopende dag tempels bezoeken in deze gruwelijke hitte kunnen we eindelijk even chillen. Ik (yannick) heb uiteraard weer de pech met een allergische reactie op mijn voet waardoor ik half mank loop, maar gelukkig gaat het nu al beter met een magisch zalfje. De meiden (beaudine en jasmijn) zijn er gezellig heel de dag bij geweest !

Hoe moeilijk het ook is, het hoort bij de blog. De hele dag tobben met het idee dat je slaagt of niet was niet erg gezellig voor de rest. Ik heb helaas ook gehoord dat ik dan niet geslaagd ben. Jammer maar we gaan door ! We gaan lekker blijven genieten van deze mooie vakantie. Als troost en tegen de stress van heel de dag heb ik van mijn maatje een heerlijke massage cadeau gekregen. (Ik heb toch zeker de goede meegenomen naar thailand ;p)

Na de massage even nog lekker chillen in de hotel kamer om uit te zoeken wat we vanavond nog kunnen gaan doen. We zullen het meemaken...

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Was het een echte Thaise massage hebben ze ook nog op je gestaan ha ha denk dat de schorpioen beetje taai was groetjes 😁😁😁

Kees 2017-06-30 08:43:58

Hoe was de schorpioen dat heb ik nog nooit op :)

Desiree 2017-06-30 09:43:19

Hee jongens! Wat leuk om te lezen dat jullie het naar je zin hebben! Geen last van hoogtevrees gehad op de 62e verdieping? Ha Ha. We kijken uit naar het volgende verslag! Kusjes van ons! En pootjes van Dux en Guus

Bas & Boris 2017-06-30 10:43:18

Een kikker ?? Dat kan gewoon niet lekker zijn man ! Hahahaha. Fijne vakantie nog mannen. Enjoy !!

Peter en Marcel 2017-07-02 10:06:09
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.