Eerst en vooral vinden we het fijn dat jullie de verslagjes lezen 😊 Jullie reacties zijn leuk op te lezen 🤭
We huurden vandaag fietsen om het eiland wat sneller te kunnen verkennen. Jammer genoeg stond er een stevige wind, waardoor snorkelen bijna noet mogelijk was. Jochen probeerde een paar plaatsen, maar kwal er telkens uit zonder iets gezien te hebben. Soms was het zelfs een beetje angstaanjagend, vermits hij helemaal niets zag onder water. Dan maar even in de schaduw genieten van de uitzichten en nog wat fietsen 👍
Om 13u30 namen we de ferry terug naar de auto. Instappen en wegwezen, voor de volgende 300 km. Om 18u30 kwamen we aan in Airlie Beach. Katrien had vanmiddag een printscreen van beschikbare hotels gemaakt, hiervan kozen we lukraak eentje wazr we naartoe reden. Daar aangekomen, was alles al donker en receptie gesloten. Maar gelukkig maakten we veel lawaai en kwam de eigenares kijken. Voor één nacht konden we nog een nachtje boeken. Top! We haalden een pizza af, in het heel gezellige dorpje en aten deze in ons appartementje op.
Ondertussen namen we via 'chat' contact op met een van de vele touroperatoren om op hoop van zegen morgen de whitsundays te bezoeken. Er was gelukkig nog net een plaats vrij voor ons 2 om morgen van 10u tot 17u een tour te doen. Geboekt!
We zijn ook te weten gekomen dag het maandag Queen Day is. Dag wil zeggen dag er dan vrijwel niks open gaat zijn, ofwel dat alles vol gaat zitten / geboekt gaat zijn. We herplannen de komende dagen dan ook voor de zekerheid. Maandag wordt een hele lange rijdag, in de hoop dinsdag en woensdag nog volop te kunnen genieten van de laatste vakantiedagen.
Geschreven door JK-travel