Burlington South- Middlebury/Bristol

Verenigde Staten, Middlebury

Gisteravond al weer vroeg moe en vroeg gaan slapen.
Het regende heel de nacht eigenlijk maar het was helemaal niet koud. Het scheelde 10 gr met gisternacht!!!
Allebei heel vaak wakker bed is toch wat smalletjes.
Het is droog niet koud maar bewolkt vlgs Weeronline is het in Stowe waar we de kabelbaan wilden nemen 6gr en regen dus we besluiten om er niet heen te gaan 70€ voor tickets en niks zien vinden we een slecht idee.
We hebben een ander Target kijken of we wat van het wenslijstje voor Birgit kunnen scoren en voor mij een heerlijke reden om de hele Target door te struinen.
We rijden er in een half uurtje heen over de snelweg.
Just to be sure!
De meeste dingen voor Halloween waar we naar op zoek zijn zijn al weg,maar ineens in een rommelhoekje zie ik nog wat van het lijstje meenemen dus!
Natuurlijk zien we ook wat leuks voor Flo en Lot dus ook gescoord.
Jaap vindt een broodrooster voor 10$ die nemen we mee want het brood hier is echt een uitdaging en met een broodrooster is het nog beetje te doen.
Ik zie ook een vegadiepvries maaltijd die gaat de vriezer in en een andere voor Jaap.
Ook het bier dat Jaap redelijk vindt gescoord dus we zijn weer blij.
Alle.boodschappen in de Camper zo handig een vriezer en koelkast.
We lopen nog even het winkelcentrum en het is eigenlijk al heerlijk weer.
Trui uit Tshirt aan.
Ik heb een Marple Museum gezien waar we naar toe willen het is richting de vlgd Camping.
Helaas onderweg blijkt de koelkast niet helemaal goed dit te zitten en vliegen de eieren en wijn door de camper maar ze zijn nog heel op 1na.
In Middlebury stoppen we om wat te eten en het stadje door te lopen.
De sandwich is maat USA ik krijg de helft maar op!
Onderweg zien we heel veel versieringen voor Halloween helaas nooit even makkelijk om een foto te maken.
Overal zien we bergen met prachtige kleuren en het weer is nog steeds prima.
Het Marple Museum is grappig en we hebben weer wat geleerd.
Er zit een enorme winkel aan vast met geweldige Marple producten ik vindt de snoepjes erg lekker.
We rijden stukje terug ennkomen op de camping aan.
Prachtig tussen de bergen en bossen.
De camping ziet er mhhh uit maar goed genoeg voor 1 nacht.
De eigenaar had gemaild dat hij afwezig was maar of we morgen het geld in een envelopje in de brievenbus wilden doen. Toch weer bijzonder.
We hebben een mooi plekje onder wat Dennebomen das niet helemaal mijn ding maar voor 1 nachtje moet het goed komen. En anders maar een allergietbl.
Vanavond in de camper rijst en krabburgers gegeten aan een haarwerk begonnen en beetje gekeken naar de planning voor morgen.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Mooie plaatjes weer!

Vanessa 2024-10-07 23:31:27

Ziet er allemaal goed uit, en zo mooi al die herfstkleuren en bladeren.

Desiree 2024-10-08 06:19:10

Zo lief dat je wil kijken bij de Target. En zoooo leuk dat ze ook nog eens iets hadden. Lot moest helemaal lachen dat oma lekker door de Target liep. Leuk dat Maple Museum. Ook nog wat voor bij de pancakes gekocht toch zeker?

Birgit 2024-10-08 07:13:01
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.