Het dorpje Cooperstown ligt aan het meer Otsego in de Mohawk vallei.
In de Mohawk vallei hebben onze voorouders zich tijdens de 17e eeuw er gevestigd net als andere Europese landen. Je ziet daarom verschillende plaatsjes met Europese plaatsnamen.
Voor ons is het the middle of nowhere, maar het is er wel prachtig!!
In Cooperstown staat het National Baseball Hall of Fame and museum. In dit museum ga je terug in de geschiedenis van het honkbal en eren ze de spelers, trainers, scheidsrechters en anderen die iets voor de honkbal in Amerika hebben betekent. Voor degene die gek zijn op honkbal is dit the place to be. Het is ook het grootste baseball museum van Amerika.
De winkels zijn gericht op het verkopen van baseball souvenirs. Een walhalla voor Timo.
Met een prachtig uitzicht op het meer hebben we heerlijk gegeten. Vooral de clubsandwich is aan te bevelen.😋
Via de Highway 20 East, wat een toeristische route is, hebben we Cooperstown achter ons gelaten en zijn richting Thornton gaan rijden. Het is een rit van 5 uur door de bergen. Bij Manchester kwamen we in een wolk en zagen geen hand voor ogen. Gelukkig gingen we daarna al weer dalen en was de wolk gelukkig weg.
In Chester hebben we een motel genomen voor de nacht. Echt een motel wat je in films ziet.
Morgen nog 1 1/2 rijden en dan zijn we in de White Mountains.
Geschreven door FamilieHollander