Onze laatste volle dag hier op de camping! Jeetje wat is de tijd snel gegaan. Vandaag gaan we de grotten in de buurt van montpelier bekijken. Iets wat de hele vakantie nog niet was gelukt. We hadden ook wat zakgeld gehad en dat willen we hier Aan uitgeven.
Om 8 uur stond ik bij de bakker om brood te halen. Bij terugkomst tassen bij elkaar zoeken en ontbijten. Om half 11 zaten we in de auto. Om half 12 waren we er. Bij de auto onze dichte schoenen aan en de berg op. Met 5 minuten waren we bij de toiletten en ingang. Het was 10 voor 12 dus kwam perfect uit om mee te gaan met de volgende tour van 12 uur. Wij nog even naar de wc en we mochten al naar binnen. We hadden Nederlandse audio guide mee gekregen. Eerst kregen we een film te zien over hoe het is ontstaan. Daarna hadden we de rondleiding van ongeveer een uur. Was weer indrukwekkend! Aan het einde was nog een speeltuintje waar de meiden nog even hebben gespeeld. En in het souvenierswinkeltje hebben de meiden een mooi kettinkje uitgezocht van wat er nog over was van het zakgeld.
Daarna via de wc’s snel naar de auto, schoenen uit, slippers aan, knijpfruitje en rijden naar het strandje 10 min verderop. Even afkoelen! Eerst nog even insmeren, brood en croissants eten en ook de heerlijke watermeloen! Daarna de keien trotseren om even te zwemmen en snorkelen. Je liep en zwom daar tussen de vissen. Heel helder water. Op nog geen meter afstand verschillende vissen in de grootte van 30 tot 50 cm. Super leuk!
Van boven waren ze moeilijker te zien maar als je naar voren keek leek het wel alsof je in een aquarium zwom!
Om 4 uur gingen we weer richting de auto om nog even geitenmelk te halen voor Emma’s pannekoeken. Want het was restjesdag! Meel eieren, spek, kaas en melk was er nog zo veel over, dus pannkoeken stonden op het menu. Arjan stond al te bakken en GJ ging bij ons ook aan de gang voor die van emma. Eerst de kids aan het eten. Toen een rondje kaas en spek voor de volwassenen. De eerste batch was op en toen moesten de bolderkar en de fietsjes teruggebracht worden. Ed en Arjan zijn met de kids op pad gegaan en GJ en Valerie hebben de volgende mix gemaakt en gebakken. Toen ze terug waren nog even de laatste pannenkoeken wegwerken en daarna de afwas het servies verdelen, want iedereen had wel wat van elkaar. Daarna Koffiezetten en inpakken. De laatste avond en er was de kids nog beloofd dat ze naar de gamehal mochten. Iedereen had nog wat eigen centjes voor een paar spelletjes en allemaal nog een ticket voor de carrousel. Omdat wij er smiddags niet waren ben ik in de tent gebleven om alles op te ruimen en in te pakken. Toen het echt donker was kwam gj terug met de meiden en gingen ze nog even snel onder de douche. Even snel soppen en schoon in bed.
Wij hebben alles wat we niet nodig hadden in de auto gedaan en daarna hebben we nog even de laatste drankjes gedronken, gekletst, en de snackrestjes opgegeten.
Proost op de laatste avond al weer.
Geschreven door Astridgert-jan.op.avontuur